04 Şubat 2014 #2274385

TTNET Modem Ücreti İstiyor!

2010 dan beri TTNET müşterisiyim.2 kere sözleşme yapmama rağmen ücretsiz modem seçeneklerinden modemim olduğu için yararlanmadım. Elimde bulunan modem kabloluydu. TTNET i arayıp hiç modem almadığımı ve kablosuz modem talebinde bulunduğumu söyledim ve modem verebileceklerini ve ücretli olacağını söylediler.


Şimdi soruyorum size şimdiye kadar 2 kez sözleşme yapmış birinden modem parası istemekte ne oluyor? TTNET beni bu konuda mağdur etmiştir ve dışarıdan parasıyla modem almak zorunda kaldım. Şuan sözleşmemin bitmesini bekliyorum bittiği an üyeliğimi iptal ettireceğim bilginize.

Ömer 56 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Şubat 2014

    Aslında ben kendilerini bilgilendirdim desem yeridir...Zaten bir talebimin olmadıgını belirttim sözleşme tarihinin bitmesini bekliyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön