23 Ocak 2014 #2252581

TTNET Modem Ücreti İstiyor!

7011****51 no'lu TTNET abonesi olarak 1 yıl taahhütlü ve modem hediyeli abone olmuştum. Taahhüt sürem sonra erdikten 1-2 ay sonra taşınma nedeniyle aboneliği iptal ettirmek için Sakarya Telekom Müdürlüğü ne başvuru yaptım. Aboneliğim iptal edildi ancak;


İşlemi yapan personel "Taahhüt süreniz dolmuş ancak yanlışlıkla modem ücreti tahsil edilmesi görünüyor" dedi ve abonelik iptal formu üzerine de aynı şerhi düştü. Bu paranın sizden tahsil edilmemesi gerekiyor diye. Ancak; Bir müddet sonra borcum var mı diye kontrol etmek istediğimde bu modem ücretinin benden tahsil edilmek istendiğini öğrendim. TTNET'e 177047863 no'lu şikayet başvurusu ile durumun düzeltilmesini istedim. Sonuca ulaşamadım.

Zahid 90 Okunma

Cevaplar

 • Zahid29 Ocak 2014

  Buradan "Şikayet var" yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün ilgili firmadan hatanın düzeltildiği ve bu borcun kaldırıldığı tarafıma bildirildi. "Şikayet var" yardımları ile bir kez daha sorunum çözülmüştür. Tekrar sağolun

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Sencer Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Zahid24 Ocak 2014

  5 aydır çözüme ulaşmayan bu konunun şikayet var ile çözüleceğine inanıyorum

 • Zahid24 Ocak 2014

  Hiçbir çözüm üretilmemiştir. Yaklaşık 3 aydır TTNET in çözüm bulmasını istiyorum ama hala bugün bile masaj gönderip ödeme yapmıyorsunuz diye uyarı yapıyor.

 • Zahid23 Ocak 2014

  Bugün TTNET, yine adsl ile ilgili ücreti ödememi aksi takdirde yasal işlem yapılacağını belirtmiştir. Konunun ivedilikle çözülmesini rica ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön