14 Şubat 2013 #1632326

Ttnet Modem Ücreti!

183420** nolu dsl internet hattımı ocak ayında sözleşmesi bitince kapattım. Geçen sene bana fiber saldırı sonucunda modemim yandığı için Ttnet ten yeni modem aldım. Modem evde her noktada çekmediği için defalarca Ttnet i arayıp sorunumuzu anlattık. Sonunda pes edip kendimiz başka bir modem aldık.Şimdi internetimi kapatınca bana 119.06TL
tutarında bir fatura geldi.


Ttnet e gittim bu faturanın 77.00TL gibi bir tutarının modem ücreti olduğunu söylediler. Bana 45TL diye sattıkları modemin anlaşmam bitmiş olmasına rağmen ceza olarak bu parayı alacaklarını söylediler.Beni bu konuda kimse uyarmadı ve modemi 45TL diye 125TL ye bana bilgim olmadan sattı. İlginizi bekliyorum.

Gülfem 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön