23 Nisan 2014

TTNET Modem Talebinin 2 Aydır Giderilememesi

İnternet bağlantımın gitmesi üzerine TTNET i aradım. Bana Fiber Alt Yapı çalışması olduğunu söylediler. Sorunun 3 gün sürmesinden sonra İnternet bağlantımın sürekli kopması üzerine Arıza kaydı oluşturdum. Fibere Geçildiği için modem değişikliği olması gerektiği söylendi.


Hem Fibere geçildiğim söylenmiyor hemde ücretli modem satmaya çalışıyorlar. Çözüm odaklı olacaklarına daha çok Sorun odaklı bir TTNET ile karşı karşıyayım. Oluşturduğum arıza kaydı 20 oldu. Ve hala sorun için aradığımda yeni bir şikayet kaydı oluşturuyorlar. Anlaşılan o ki bu böyle uzayıp gidecek. En son görüştüğüm Takım Lideri A***Hanım Sicil no'su : 4454 sorun hala devam ediyor. Artık hiçbirinize güven yok TTNET bilesiniz.

Okan 58 Okunma

Cevaplar

  • Okan27 Mayıs 2014

    Bir daha TTNET mi ASLA!! Başka bir İnternet sağlayıcı araştırıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön