15 Haziran 2015

TTNET Modem-Müşteri Temsilcisi Davranış Şikayeti!

28.05.2015 tarihinde evime bağlanan kablosuz internet paketi sadece modemin göründüğü yani modemin olduğu odadan çekiyor. Birçok kez kuruma başvurmama rağmen, bırakın yardımcı olmayı adeta dalga geçip, benim modem firmasıyla görüşmem gerektiğini çok istersem ücretli servis gönderebileceklerini söylediler. Yetinmeyip bir de fatura gönderdiler.


En son iptal etmek istediğimde 24 saat içerisinde sorunları çözeceklerini söylediler. Aradan 72 saat geçti! Şimdi 290 TL değerinde dedikleri modem için benden senet alan ve evime internet döşeyemeyen TTNET yetkililerine sesleniyorum; daha kaç defa sizi aramam gerekiyor? Buna verecekleri cevabı da yazayım: merkezden güçlendireceğiz!

Şaban 141 Okunma

Cevaplar

  • Şaban18 Haziran 2015

    Aslında müşteri temsilcileri hakkında da bizzat arayıp şikayetçi oldum. Ama artık bu kurumdan ümidimi kesmiş bulunuyorum. Şikayet etmenin işe yaramadığı kurumların başında. Şu ana kadar konuşmak ve şikayetiniz giderildi demekten başka bir işe yaramadılar. Bir şey daha, konuşmalar kaydediliyor ya? Hikaye. Orada işini doğru dürüst yapan tek bir eleman dahi olsa benim sorunum çözülürdü. Şirketin sahibine ulaşmam gerek sanırım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2015

    16.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön