13 Mayıs 2013

Ttnet Modem Kurulumu Gerçekleşmedi!

8 Mayıs 2013 tarihinde fiber internet başvurumun aktif hale geldiğine dair sms aldım, fakat modem kurulumum gerçekleşmedi. 9 mayısta problemimin çözülmesi için 444 0 374 ile irtibata geçtim. Sorun giderilmediği için 12 mayıs tarihinde yeni bir şikayette daha bulundum ve müşteri temsilci 'zaten sizin şikayetiniz varmış, beklemeniz lazım ' tarzında konuştu. Neden bekleyeceğime anlam verememekle beraber, modem kurulumu yapılamadığı için mağdur durumdayım.


İnanılır gibi değil, bir türlü modem tedarığı yapamayan Ttnet, kullanılamayan internetin faturasını başlattı. Modem ve faturama acil çözüm bekliyorum aksi taktirde üyeliğimi iptal ettireceğim.

Kübra 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön