12 Ocak 2015

TTNET Modem İnternet Işığının Kırmızı Yanması!

28 Aralık'ta oluşturduğumuz arıza kaydına hala cevap dönemeyen kurumunuza ithafen;

Kasım ayında da 15 gün boyunca internet hizmeti alamadık. Şimdi de aynı şekilde 28 aralıkta periyodik sorun tekrarladı, defalarca müşteri yetkilileriyle görüşme yapmamıza rağmen bir arpa boyu yol alamadık. Sorunun ne olduğunu söylemedikleri gibi çözümün de nasıl işleyeceği hakkında tek bir bilgi yok.

Müşteri yetkilisinin söylediğine göre arıza servis yetkilileri henüz görmemiş olabilirlermiş. 2015 yılında İstanbul'un göbeğinde her ay TTNET bize aynı sorunu yaşatmaktan ve üstüne üstlük fatura gönderiyor.

Bir kaç gün içinde sorun çözülmez ise Tüketici Mahkemelerine başvuracağımızı bildiririm.

Sabriye 214 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön