12 Şubat 2014 #2290255

TTNET Modem İçinde Kampanyasında Modem Satın Aldırıyor!

İnternet, Tivibu ve telefon hizmetlerinden oluşan 3 lü pakete aboneyim. Aboneliğim modem dahil şeklindeydi. Abone olduğum zaman ikamet ettiğim bölgede fiber İnternet olması nedeni ile buna uygun modem kurulumu Telekom tarafından yapılmıştı.


Ancak ikamet ettiğim adresten taşınmam nedeniyle nakil başvurusu yaptığımda yeni adresimin altyapısına uygun modemin tarafımca satın alınması gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Telekom'un belirli bölgelerde belirli modemlerin kulanılmasına ilişkin altyapısının abone ile ne ilgisi vardır? Modem dahil kampanyasına halen abone isem ve önceki modemimi de Telekom'a teslim ettiğim göz önüne alındığında uygun modemin tarafıma ücretsiz verilmesi gerekir.

Sema 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sema'nın Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

    17.02.2014 tarihi itibarı ile uygun modem tahsis ve kurulumu Telekom tarafından yapılarak şikayetim giderilmiştir. Teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön