09 Mayıs 2013 #1788448

Ttnet Modem İçin Destek Alamıyorum!

Benim henüz 3 hafta önce bağlatmış olduğum Fiber internete ait Tılgın modem'de ki power tuşumun kırmızı yanıp sönmesi hususunda aradığım ve buraya da yazdığım şikayet üstüne, Tılgın firması ile iletişime geçmem söylendi ve başka şekilde yardımcı (?) olunmadı. Öncelikle ben Ttnet üyesiyim ve modemi siz getirip kurdunuz . Neden beni Tılgın diye adını ve hiç bir şeyini bulup duyamadığım firma ile muhatap ediyorsunuz?


İkincisi neden bir iletişim telefonu dahi vermeyip kendiniz araştırıp bulun diyorsunuz ? Ben Tılgın ile değil sizinle muhatabım.


Acil olarak modem konusunda bana yardım edilmesini istiyorum ve lütfen kendiniz arayın, halledin rezilliğini. Bir daha tekrarlamamanızı istiyorum.

Özgür 1.856 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön