05 Nisan 2013 #1726492

Ttnet Modem Değişimi!

Yıllardır Ttnet internet kullanıcısıyım. Bugüne kadar ödemelerimde hiç bir aksama olmamış ve anlaşmalarım her bitim süresi sonunda yenilenmiştir. Şu an Çanakkalede ikamet ettiğim apartmana fiber kablo bağlantısı yapılmış olup daha önce internet yavaşlaması nedeniyle modem değiştirilmem önerilmiş ve modemim yetersiz olması halinde abonelik bitimine kadar değiştirilme durumu olabileceği bildirilmişti.


Ancak müracaatım sonucu ölçüm yapılmadığından şahsen tekrar başvuruda bulundum bu sefer uygulamanın kalktığı söylendi ve 12 ay taksitile 140 tl ye Ttnet ten yeni modem aldım. Abonelik devam ettiğinden kampanya değişiklik talebimde yerine getirilmedi suçumuz eski abonemi olmak mı?

Bestami 106 Okunma

Cevaplar

  • Bestami15 Nisan 2013

    Sayın şikayet var yetkilileri daha önce de belirttiğim üzere firmalar şikayetleri sonlandırma yerine oyalama taktiği yapıyorlar işte ispatı bu gün ayın '15 i ve halen cevap yok uzay çağında iletişimi ile övünen TTNET maalesef halen sorunumu çözmedi SAYGILARIMLA

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön