05 Şubat 2014

TTNET Modem Arızası

Ben yaklaşık (4) yıldır TTNET bünyesinde internet ve telefon hizmeti almaktayım. İnternetim sınırsız tarifedir. Daha önce bir kaç kez internetimdeki kopmalar ve kalite eksikliğinden müşteri hizmetlerini aradım. Anlık çözümler olsa da uzun vadede hep aynı sorunu yaşamaktayım. İnternetim gidip-gelmektedir. Bu arızanın modemden kaynaklandığını düşünüyorum.


Ben hali hazırda kullanmakta olduğum Huawei marka modemimi değiştirmek ve yerine diğer abonelere de vermiş olduğunuz Airties marka modem takılmasını talep ediyorum. En kısa sürede sorunuma çözüm olacağınıza inanıyor ve teşekkür ediyorum.

Ahmet 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön