14 Mayıs 2013 #1797859

Ttnet Modem Arızası!

İnternetimdeki arıza sebebiyle 444 0 375 'i aradım. sorunun modemden kaynaklandığını söylediler ve 444 13 22 nolu telefona yönlendirdiler.buradan modemimin arızalı olduğunu, UPS Kargo ile ücretsiz kendilerine göndermemi ve halen garanti kapsamında olduğunu beyan ettiler.


Ertesi gün başka bi kargo ile modemi gönderdim. 6-7 iş günü sonra ups kargo ile modemim geldi fakat üzerinde garantisi dolmuştur yazıyor kendilerini aradım sizin modemi satın aldığınız tarih 3 yılı geçmemiş .


Fakat bizim modemi Ttnet'e sattığımızın üzerinden 3 yıl geçmiş diye cevap aldım. bir de kargo ücretini de bana yüklemişler. teslim almadım geri gönderdim. rafta geçen süre beni ne ilgilendirir?

Ahmet 192 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön