09 Ağustos 2014

TTNET Modem Arızam İle İlgilenen Yok

TTNET verdiği Huawei kablosuz modem 15 günde arıza yaptı. Adaptörün bozuk olduğunu başka bir adaptör takarak tespit etmiş oldum. Yetkili servis bana adaptörün garanti kapsamına girmediğini söyledi. Bende adaptörde de Huawei yazıyor aynı zamanda kutudan çıkan bütün ürünler garanti kapsamında değil mi dedim. Bir sorayım deyip telefonu kapattılar.


Sonra 12 voltaj kendime adaptör almamı söyledi. Benden bilgilerimi alıp arayacaklarını söylediler. Ben 20 liralık adaptörün de değilim ama bu muameleyi görmek hiç hoş değil. Dünden beri servis tel açan yok. TTNET'i aradım bizim yapacağımız bir şey yok dedi. İnsanları mağdur eden bir firma ile anlaştıkları için TTNET'te sorumludur.

Hakan 141 Okunma

Cevaplar

  • Hakan15 Ağustos 2014

    Gecen hafta aradılar Huawei servis telefonunu verdiler. zaten bildiğimi söyledim. Tekrar aradım biz sizi arayacağız dediler. Kimsenin ne aradığı var ne sorduğu. Böyle ciddiyetsiz bir firmanın modemini müşterilerinize dağıtmaya devam edin.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön