19 Mart 2013 #1695518

Ttnet Modem Arıza Destek Ekibine Ulaşamıyorum!

İnternet imde kesilmeler olduğu için Ttnet'i aradım onlarda hattan kaynaklı bir problemin olmadığını ve modemle ilgili olabileceğini düşünüp beni Ttnet modem arıza destek ekibine yönlendirdiler fakat üç gündür Ttnet Modem Destek Ekibini arıyorum ve yaklaşık en uzun 10 dk beklediğim halde herhangi bir müşteri temsilcine bağlanamıyorum.


İlk aramamı 23:30 da gerçekleştirdim 24 saat hizmet veren bir birim olmasına rağmen malesef ama maalesef 3 gündür hizmet alamamak-tayım ve aradığım zamandan minimum 5 dk kadar bekletilmekteyim.

Gamze 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön