25 Ocak 2014 #2255809

TTNET Mobile Hattımı İptal Ettirmek İçin Uğraşıyorum

Daha önceki şikayetime ek olarak tekrar yazma ihtiyacı duydum. Bir firma hem internet hizmeti verip; hizmet aldığım adsl numarasını sorup, kişisel numaram yerine adls numarasından ulaşmaya çalışıyorsa orada sorun vardır. TTNET mobile hattı iptal etmek 3 gündür TTNET mobile hattımı iptal ettirmek için uğraşıyorum. bayii sistemde sorun var deyip etmiyor, müşteri hizmetlerini arayın diyorlar ama müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün.


Sürekli şunu tuşlayın bunu tuşlayın. Madem müşteri hizmetlerine ulaşamayacağım, ne diye adı müşteri hizmeti? Ben mecbur muyum ekstardan bir fatura daha ödemeye. bi gün geç yatıyor diye hat açma kapama parası almayı biliyorsunuz da hattı iptal etmeyi niye bilmiyorsunuz?

Gülhan 63 Okunma

Cevaplar

  • Gülhan28 Ocak 2014

    tt net firmasından uzak durun. verdikleri hizmetin arkasında duramıyolar daha. hiç bi çözüm bulamadılar. hiç bi işe yaramaz firma.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön