12 Şubat 2014 #2289271

TTNET Mobile Gelen Haksız Yüksek Fatura!

TTNET mobile faturam bu ay çok yüksek geldi normalde gelen faturamın 4 katı yüksek geldi, müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istedim. Telefona çıkan emre adındaki operatör sisteme ulaşamıyorum ben sizi 10 dakika sonra arayayım dedi, kabul edip kapattım.


Aradan 10 dakika geçti bana fatura detaylarına ulaştığını mevcut paketim dışında 126 dakika fazla konuştuğumu söyledi kabul ettim olabilir dedim sonra 26 adet multi media sms attığımı söyledi böyle bir kullanımım olmadığını söyledim kullanmışsınız dedi detay rica ettim kime atmışım hangi tarihte atmışım diye bilemeyiz dedi. Kesinlikle MMS kullanımı yapmadım sadece yapılandırma mesajı aldım operatörden yanlışlık söz konusu.

Cihan 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön