13 Nisan 2013 #1740876

Ttnet Mobil Modem Söylendiği Gibi 19 TL Fatura Gelmiyor!

Temmuz 2012 tarihinden beri Ttnet'in Mobil modemini kullanıyorum. Her ay faturamız bize denildiği gibi 19 TL gelmiyor, kota aşımı yapıldığı söyleniyor, internette hiç video izlemediğimiz ve hiç birşey indirmediğimiz halde faturalar yüksek geliyor. Bu ayda bize mesaj gelmiş 29 Eylülde kotamızı doldurduğumuz söyleniyor. 30 Eylül hesap kesim tarihimiz 1 günde nasıl faturayı 2 ye katlayabiliriz.


Hiç bişey yapılmadan 4 gb lık kotayı nasıl doldurabiliyoruz kar elde edelim derken çok büyük zarara giriyoruz. Ttnet tarafından resmen yanıltıldık. Lütfen biraz daha duyarlı olalım kimse parayı sokaktan toplamıyor. En iyi reklam insandır.

Fevzi 95 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi13 Mayıs 2013

    aralık ayında ttnet 3g abonesi oldum hizmet alamadım. hizmet alamadığım halde 79tl fatura geldi arştırınca benim abonem başkasında başkasınınki bende 3 aydır uğraşıyorum bir türlü sonuç alamadım telecom avea gönderiyor.avea telecoma gönderiyor.usandım.sonuç. alamadığım. için mahkemeye verceğimi bildiririm hata hatı banasatan ankara öveçler Telekom müdürlüğü. bilgilerize sunulur.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön