19 Şubat 2013

Ttnet Mobil Modem Hediye Verildi İcralık Oldum!

2011 yılında Ttnet'den yalın internet aldım modemim bana posta yoluyla ulaştı, yanında birde mobil modem çıktı. Müşteri hizmetlerini aradım ve istemediğimi bildirdim. İlk 3 ay 1 gb hediye daha sonra kullanırsam ücretleneceği söylendi. Ancak 2013 şubat ayında hakkımda 161 tl lik icra dosyası olduğunu öğrendim.


Herhangi bir bildirim olmaksızın işletilen bir fatura ve haksız kazanç söz konusudur. Bu tamamen ttnet müşteri temsilcilerinin hatası olup daha sonrada muhatap olmadıkları bir konudur. Bu konuda gerekli birimlere ulaştım ama çözüm konusunda ne olacak bilmiyorum.

Hüseyin 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin19 Şubat 2013

    bakalım kaç gün sonra dönüş yapılacak

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön