15 Mayıs 2013 #1800087

Ttnet Mobil İnternet Yanıltmacası!

4 ay önce, Ttnet aboneliği aldım. Kablosuz modemim geldiğinde, 6 gb'lık paketim için onay verdik ve imzaladık. Bir hafta sonra, hediye olduğunu söyledikleri bir mobil modem göndermek istediler. Açtırmadığım sürece bir külfeti olmadığını söylediler. Evime bir modem gönderildi; ben bu mobil modemi hiç açmadım, kullanmadım, herhangi bir belge de imzalamadım. Fakat 3 ay sonra, bana kullanılmayan bu modemin faturasının, üstüne üstlük kapatıldığı için (ben kapatmadım) taahhüt cezasının olduğu 154 liralık bir fatura geldi.


İmza atmadığım bir şeyin nasıl taahhüdü olur? 3 ay boyunca neden fatura gelmedi? İtiraz ettim, henüz sonuçlanmadı. Fakat Ttnet'e güvenmediğim için bütün sosyal mecralarda bunu duyuruyorum.

Vildan 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön