18 Ocak 2014 #2242025

TTNET Mobil Hat İptali!

3 gündür TTNET mobile hattımı iptal ettirmek için uğraşıyorum. Bayii sistemde sorun var deyip etmiyor, müşteri hizmetlerini arayın diyorlar ama müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün. Sürekli şunu tuşlayın bunu tuşlayın.


Madem müşteri hizmetlerine ulaşamayacağım ne diye adı müşteri hizmeti?Ben mecburmuyum ekstardan bir fatura daha ödemeye. Bir gün geç yatıyor diye hat açma kapama parası almayı biliyorsunuzda hattı iptal etmeyi niye bilmiyorsunuz?

Gülhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Gülhan24 Ocak 2014

    mail adresime yapılmış olan bilgilendirmeyi okuyunca gerçekten tekrar okuma gereği duydum. irtibat numaram aranmış ama ulaşılamamış. ulaşma ihtiyacı duymadığınızdandır o, standart cevaplar göndermeniz kolayınıza geldiğindendir....

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön