23 Mart 2013 #1703358

Ttnet Mobil Hat!

2012 yılı içinde Ttnet' ten gelen bir telefonda "Ttnet'tin müşterilerine hediye mobil hat verdiğini karşılığında ücret ödenmiyeceğini 6 ay ücretsiz kullanım sonrasında iptal edebileceğimi söylediler.İhtiyacım olmadığını, söylememe rağmen ısrarla hediye ve istediğim zaman iptal edebileceğimi söyleyip ikna edildim.


Evime gelip teslim ettiler hatları aldığıma dair imza attım. 6 ay sonra iptal etmek istediğimde sözleşme imzaladığım , 600 tl. ödemem gerektiği söylendi.Çok şaşırdım müşteri temsilcisini aradım onlarda sözleşme imzaladığımı söylediler, fakat bilerek sözleşme imzalamadığımı ve yanıltıldığımı belirttim.Çeşitli şikayet başvurularım bir sonuç vermedi.Hatların iptalini istiyorum.

Dilfiruz 600 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön