02 Haziran 2014

TTNET Mili Saniyelik Kopmalardan Bıktım

TTNET cidden sıkıldım artık sizden. 3 haftadır internetimde mili saniyelik kopmalar yaşıyorum ama internetim koptu olarak gözükmüyor. Allah'ın her günü neredeyse arıza kaydı bıraktım 344 0 375'e . Onlarla ilgili sorun olmadığını, modemim den dolayı kaynaklandığını söyledi.

Modemi mi aradım (444 28 16) onlarda bazı işlemler yaptı ve sorun internetiniz dedi. Müşteri Hizmetleri ünlem çıkıyorsa bağlantıda modemden diyor ama ben ünlem yok dememe rağmen inatla modem diyor. Teknik ekip 1 kere gelmedi daha evime. Çevremde kim var kim yok artık TTNET alt yapısını bırakmalarını böyle yaptıklarını anlatıyorum. Herkese sizi öneren benken bunların olacağına ihtimal vermezdim.

Çağatay 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön