22 Nisan 2013 #1756371

Ttnet Mail Order Talimatımın İptalini İstiyorum!

Ttnet'ten Adsl ve sabit telefon hizmeti almayı 1 yıl kadar evvel bıraktım. Sabit telefon otomatik talimatımı bankadan yaptığım için iptal edebildim; ancak Adsl fatura otomatik talimatım Ttnet'ten e-Mail Order talimatı şeklinde olduğu için iptal edemiyorum. Mail Order talimatını iptal etmek için ne yapmam lazım?

Hakkı 437 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hakkı22 Nisan 2013

    Ttnet'ten Adsl ve sabit telefon hizmeti almayı 1 yıl kadar evvel bıraktım. Sabit telefon otomatik talimatımı bankadan yaptığım için iptal edebildim; ancak Adsl fatura otomatik talimatım Ttnet'ten e-Mail Order talimatı şeklinde olduğu için iptal edemiyorum. Kredi kartımdan 56,25 TL para çekişmiş. Mail Order talimatını iptal etmek için ne yapmam lazım?

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön