22 Nisan 2013 #1756034

Ttnet Mahkumiyeti!

Evime internet bağlatmak için aradığım ve sonrasında bana telefonla ulaşılıp benden abonelik yapılması istenen ttnet elinde hiçbir yazılı onay ve kimlik olmadan ve eğer gerçekleştirmezlerse herhangi bir fatura ödemeyeceğim taahhüdünü aldığım 8 mgbit hız limitsiz paketini aldım. Bunun için eve zorla telefonda aldım. 150 TL internet faturası ödemeye sadece 8mgbit sabit hız verdikleri takdirde razı oldum.


Ev sahibimle kontratımı yineledim. Bana verdiklerin sözün sadece 3 mgbitlik kısmını sağladılar. Aylar boyunca hergün ttnete şikayette bulundum problemi anlattım ses kayıtlarına bakın dedim yapmadılar. 400 TL fatura yolladılar. Alt yüklenici tarafından tehdit ve taciz edildim. Sorunum hiç çözülmedi.

Halil 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön