31 Temmuz 2014

TTNET Mağdur Etti

26,07,2014 tarihi dahil olmak üzere 4 gün oldu TTNET'ten mağdurum, işletmeme internet hizmeti verememekteler ve her müşteri hizmetlerini aradığımda ilgileneceğini söyleyip problemi çözmüyorlar. 96 saattir internet yok. 50 defa müşteri hizmetlerini aradım keyfi uygulamalar içindeler, bayrama denk geldi diye bekliyorum. Bayram bitimi günü sabahı hemen TTNET aboneliğimi iptal edeceğim başka servis sağlayıcılarına müracat edeceğim TTNET'ten şikayetçiyim. Muhattap bulup problemleri çözmüyorlar, bütün kamuoyuna duyurulur.

Mahmut 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön