10 Mayıs 2013 #1790412

Ttnet Mağdur Ediyor!

Ttnet müşteri memnuniyeti açısından çok kalitesiz bir firma. Bu şirketin müşterisi olan mutlaka mağdur olur. İnternetimde kopmalar oluyor diye 7 Mayıs'ta arıza bildiriminde bulundum. Sözde yardımcı olacaklardı. Ben Ttnet'le iletişime geçtikten sonra internete hiç giremedim. Üç gündür parasını aldıkları interneti kullanamıyorum ne de olsa sabit ücret ödüyoruz, internet açık olsa da olmasa da aynı ücreti alıyorlar. Bunu bildikleri için de umurlarında değil müşterinin işinin aksayıp aksamadığı.

Aslı 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön