22 Şubat 2013 #1648187

Ttnet Mağdur Edilmemize Sebep Oluyor!

Ttnet mobil modemimin sms bölümüne, 03/12/2012 tarihinde saat sabah 06 da gelen mesajda, 5454 Vip Eğlence paketine üye olduğum yazıyordu. Ertesi gün farkedip iptal yazıp 5454 e gönderdim ve Vip Eğlence paketiniz iptal edildi diye sms geldi. Fakat ne hikmetse ertesi gün yani 05/12/2012 de tekrar bu pakete hoş geldiniz diye bir sms daha gelmiş. Hemde yine sabahın 4 ünde. Ben artık gelmez diyerek sms lere bakmayınca benden cayır cayır paralarımı kesmişler.


Fark ettiğimde iş işten geçmişti tabi ki. 25 Ocakta faturayla beraber olayın farkına varınca tekrar iptal mesajı gönderdim, cevap şu şekilde; Ücretlendirme işlemi yapılamadığı için servisten yararlanamıyorsunuz. Bu nedir nasıl bir iştir anlamadım.

Ragıp 55 Okunma

Cevaplar

  • Ragıp26 Şubat 2013

    Gelen mailde konu TTNET i değil AVEA yı ilgilendirir.Biz karışmayız denilmiş.Hattı satarken herşey TTNET garantisi altında deyip hiç avea dan bahseden olmadı bize.Bu ayki faturamda yine soyguna devam edilmiş.79 TL.Yazıklar olsun.Haram zıkkım olsun.Zehir olsun.Bu soyguna çanak tutan ttnet ede, aveaya da lanet olsun.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön