15 Mayıs 2013 #1799631

Ttnet Mağdur Edildim!

216 420 3****numaralı telefonumdan 17, 5 tl'lik kampanyalı telefon hizmeti almaktadım, (öncelikle şunu belirtmek istiyorum Türk Telekom ve Ttnet'in aynı firma olarak biliyorduk ) ancak mart ayında Ttnet aradılar bu telefon numaranızdan İnternet hizmeti almak ister misiniz bende Türk Telekomla aynı firma olduğunu sanarak kabul ettim.


Türk Telekom kampanyayı bozduğun için 47. 00 tl ceza yazmıştır. Ttnet benim ev telefonumu nerden temin ettiğini ve kendilerinin farklı bir olduklarını belirtmeyerek vatandaş olarak yanıltıldığım kanatindeyim, bu konudaki mağduretimin giderilmesini rica ederim.

Nevzat 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön