15 Nisan 2013 #1743426

Ttnet Lütfen Artık Telefonla Tacizleri Sona Ersin!

Hemen hergün pazar günü akşamı da dahil sürekli aranıyorum. Ttnet artık müsait miyiz, araba mı kullanıyoruz, pazar günü akşam saatin 9 unda insanlar aranır mı hiç düşünmeden, pazarlamanın artık etik kurallarını yıkarcasına rahatsız etmeye başladı. Bu yetmiyor artık aranmak istemiyorum bu saatte bu müşteri ilişkilerinden çıktı hanımefendi dediğimde telefonu sıkılmadan yüzüme kapatabiliyor.


Lütfen artık bu insanlara bir dur densin. İnternet hattımın birisini kapatmıştım en yakın zamanda diğer hattımı da kapatıyorum. Artık lütfen aranmak istemiyorum. Bunu telefonda ilettiğinizde şikayetinizi benim sistemimde bir sorun var alamıyorum başka birime sizi bağlıyorum diyerek hattan düşürüyorlar. Biraz saygı lütfen.

Didem 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön