23 Mart 2013 #1702159

Ttnet Limitsize Geçtim Bir Türlü Kotayı Aşmıyorum!

Ttnet yüzünden modemimi hep kapalı tuttum hiç bir şey yapmıyordum am net6 paketimde hep aşım oluyordu. Sonrasında kaç kez şikayet ettim umursamadılar. Hatta evde olmadığım modemimin kapalı olduğu bir günde sözde 1 gb indirdiğimi söylediler,sonra limitsize geçtim bu sefer modemimi hiç kapatmadım. Video seyredip duruyorum ma nedense bir türlü net 6 paketimdeki kadar bile kotalarım aşılmıyor. Ya bana bir açıklama yapıp zararımı tazmin etsinler..

Alper 38 Okunma

Cevaplar

 • Alper29 Mart 2013

  3 ay sonramı en kısa süre? ben rakibiniz bir firmya 2 gün önce başvurdum sizlemi uğraşacağım!! zaten fiberoptiler geçince size güle güle iyi batışlar!

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Alper23 Mart 2013

  Bildiricem bildiriceğim bütün mahlleye şifremi bildireceğim ttnete para ödemeyin benden çekin diyeceğim.!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön