11 Şubat 2014 #2288063

TTNET Limitsiz Tarifem İçin Kota Aşım Ücreti Uygulandı!

TTNET netlimitsiz tarifesini kullanıyorum. Ocak ayı içerisinde limitli tarifeye geçiş yaptım. Yaptığım sırada, o ay içerisindeki kullanım miktarım, kotanın çok çok altındaydı. Bir kaç gün sonra limitli tarifeden vazgeçip tekrar limitsize geçtim. Geçerken, kullanım miktarım yine kotanın çok çok altındaydı.


Ancak limitsiz tarifeye geçmeme rağmen, TTNET bana kota aşım ücreti uyguladı ay sonunda.
Bunun acilen düzeltilmesini istiyorum. Lütfen iletişim gerekirse, Sikayetvar.com'daki telefon numarasını ya da TTNET faturasının gönderim adresi olan e-mailimi kullanın.

Ali 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali11 Şubat 2014

    Tabi şunu unutmadan ekliyim, asıl soruna sebep olan. Bana gelen faturada limitsiz tarife ücreti kesilmiş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön