15 Şubat 2013

Ttnet Limitsiz Pakete Fatura Ve Sözleşme Şoku!

Net limitsiz pakette 13 aydır kullanmaktayım bu zamana kadar sabit ücret olarak 49,50 tl ücret ödemekteydik. Yalnız 2 ay kadar önce babamı telefonla arayarak 5 lira farkla internetin hızını yükseltmek için aradılar ve kabul ettik. İlk ay fatura çıkmadı ikinci ay ise toplu olarak 84 lira fatura ödedik. Şimdi ise bu ay 68 lira fatura geldi ve bu durumu müşteri hizmetlerine sorduk ve verilen cevap şaşırttı.


İlk 12 aylık sözleşmemizde 49,50 TL olan ücret sonraki ay için 68 TL çıkmış ve sözleşmenin öyle yapılmış olduğu söyleniyor. Hangi süreli bir sözleşmede fiyat değişikliği olabilir bilgilendirilmeden anlamış değilim ve tüketici mahkemesiyle görüştüm yakında bu işi onlara havale edeceğim.

Mert 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön