19 Eylül 2013 #2020475

TTNET KYK Yurdunda Wİ-Fi Sorunu Yaşıyoruz!

Bulunduğum Ankara ili Balgat Tahsin Banguoğlu KYK yurdunda TTNET Wİ-Fİ modeminden kaynaklanan sorunlar yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda kendilerinin yapacakları bir şey olmadığını ve cihazı bağlayan kişilerin sorumluluğu altında olduğunu söylüyorlar ve kendileri bu konuyu üstlenmiyorlar.


Sıkıntı hala yaşanmakta ve yurtta kalan öğrenciler bu durumdan mağdur. TTNET'in bu konuyla en kısa sürede ilgilenmesini istiyorum.

Mehmet 576 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön