30 Kasım 2013

TTNET Kurulumumu Geciktiriyor!

17 Kasım 2013'de TTNET'e online başvuru yaptım. 19 Kasımda telefon ile aradılar. 22 kasımda kargo ile gelen evrakları imzaladım. 26 kasımda şahsıma ulaşamadıkları için başvurumu anında iptal ettiler.


Aynı gün yeni sözleşme imzaladım. 28 kasımda telefonu bağlamaya geldiler. Gelen ekip sistemde arıza var dedi. Aynı gün içinde telefoncuya yaptırdım. Gelen telefoncu ''Ben sistemi hazırladım. Sadece gelip bu kabloyu çakacaklar'' dedi.


29 kasımda hem Avcılar hem Büyükçekmece Türk Telekom'a gittim. Buraya kadar herşeyi normal sayıyor ve önemsemiyorum. Telefonu bağlamak için 12 Aralık 2013'e randevu verilmiş. Ben arızayı 30'dk da giderebiliyorken neden Türk Telekom bu kadar ileriye randevu veriyor?

Hayrettin 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön