20 Ocak 2014 #2244735

TTNET Kurulumu Sağlanmayan İnternetin Cayma Bedeli

2 Yıl önce Türk Telekom sorunlarından bıktığımız için telefonu iptal ettirmiştik. 8 ay önce tekrar evimize telefon bağlattık .8 fatura ödedik, en fazla 2 sefer görüşmüşüzdür. Bu kez de internet başvurusu için Türk Telekomu aradık ve telefon hattımızın çalışmadığını öğrendik. Türk Telekomu arıza için aradık: Apartman kutunuzda arıza var, bize ait değil 50tl karşılığı 'elit hizmet' vererek arızanızı giderelim diyerek dalga geçer gibi cevap verdiler.


Türk Telekom elemanlarından başka apartmandaki kutuyu karıştıran yok. Defalarca arızaya kendileri sebep oldu. Değişik hat bağlamak istediklerinde bir diğerine arıza yaptırdılar. Şimdi bize bağlanamayan internetin ücretiyle ve sorunlarıyla sorumlu tutuluyoruz.

Selda 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön