21 Mayıs 2013

Ttnet Kurulum Yapılmadı!

6 Mayıs Pzt : Bodrum Telekom'a "Yalın İnternet İçin Başvuru"- Geçen sene hizmet aldığım adrese (Ki bu bir oteldir) bu sezon için de müraacatta bulundum. "Kapı numarası lazım" dediler. Geçen sene aynı adrese bağladınız, bu sene nereden çıktı bu dedim ve otelin diğer telefon numaralarını verdim ilgililere. Numaradan adrese bakamıyoruz dediler.


Ama yinede müracaatınızın oluruna bir bakalım dediler. Ertesi gün bir teknisyen Otele gelerek Belediyeyi aradı ve otel numarasına ulaştı. 2 günde bağlarız dediler. 16 Mayısa kadar kimse gelmedi. Bu gün ayın 21'i internet hala bağlanmadı. TTnet mi asla!

Tamer 50 Okunma

Cevaplar

 • Tamer25 Mayıs 2013

  16 Mayısta hattı bağlayan teknisyenler başka bir hattı benim hatta bağlamışlar... Hergün Çağrı merkezinizi arayarak internet sinyalinin tarafıma iletilmediğini belirtmeme rağmen kimse alakadar olmadı. 22'sinde bıraktığım arıza kaydına verilen cevap:"Arızanın kendi mahalinizden kaynaklı olduğu için kendi imkanlarınızla gidermeniz" şeklindedir. Birgün sonra yani 24'ünde gelen teknisyenler verilen yanlış hattı bana verilmesi gereken hatla değiştirip arızayı izole etmiştir. Bir başka deyişle 16'sında yaptıkları hatayı tam 8 gün sonra düzeltmişlerdir. İş bilmeyen ve vurdum duymaz teknisyenleriniz ile müşterilerinizi yıldırmayınız... Ayın 30'unda ilk faturam kesilecek. 24'ünde açılan internet hattım için acaba tam fatura mı kesilecek? 1/4 hizmet 4/4 fatura...

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tamer23 Mayıs 2013

  Bu gün ayın 23'ü.. Hergün arayıp kayıt oluşturmama rağmen gelen, arayan olmadı... Evet 7/24 arıyoruz ama gereği yapılmayınca hiç bir işe yaramıyor 7 gün 24 saat kesintisiz aramak.. Keşke arızalara yönelik hizmetiniz 7 gün 24 saat sistemine göre işlese, Call Center'ınız değil... Hangi servis sağlayıcı ve ya hangi işletme bu kadar kayıtsız kalabilir... Hizmeti sizden aldığıma son derece pişman oldum... Bu gün içerisinde internetim aktifleşmez ise anlaşmada imzaladığım maddeler gereğince ve vaat ettiğiniz üzere 2 gün içerisinde internet bağlanmadığından sizi tüketici mahkemesine vereceğim ve sözleşmemi iptal edeceğim...

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön