23 Mart 2013

Ttnet Kurulum Ücreti Aldı!

Ttnet in yine diğer şikayetlerimde olduğu kopyala yapışter tarzı bir cevap vereceğine emin olmakla beraber belki kendileriyle iş yapıcak birileri görür ve tekrar düşünür ümidi ile yazıyorum.Ttnete üye oldum ve türlü mobinglerinden sonra Ttnet le ilişkimi kestim her ay ödenecek 2,5 tl yi tek seferde 30 tl olrak aldılar.Sonrasında tekrar üye oldum ve benden yine 2,5 tl 2,5 tl kesiyorlar bunu bana izah edebilirler mi? Çünkü ben onların elemanları yukarı çıkıp hattı kontrol etmediler diye 300 tl ye 1 hat daha çektirdim.Hat kurulum ücretini ne sebeble alıyorlar? Herkes kendi hattını cebinden para ödeyerek kuruyor.Ama benden 2.kez aldılar? Bu hat çekme parası tuşa basıp üyelik açma parası mıdır?

Alper 332 Okunma

Cevaplar

 • Alper25 Mart 2013

  hiç bir problemin giderildiği yok problemi çözebilmeniz için kendinizi kutsal görmek yerine işinizi yapmanız yeteektir.Çünkü hataını hiç kabul etmeyen ve hatanızı yüzünüze vuruncada ne yaparsan yap ve siz bilirsiniz ayrılmak istiyorsanız diyen tek eskşden kartel şimdilerde yerlerdeki halı olan kurum sizsiniz umarım batarsınız ve batacaksınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 22.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Alper23 Mart 2013

  Bu günbeni mobing yaparak ttnetin bir personeli aradı.Hat kurulum ücretinin 36 tl olduğunu söyledi ve her faturanızdan 3 tl kesilicek dedi.Benden 2,5 kesiliyor dedim oda bana 1 aralıktan sonra böyle karar aldık dedi.Bende rakipleriniz olan adsl hizmeti sunan firmalar bu parayı benden talep etmiyor dedim.Bu hizmeti sizin tekelinizden sunmalarına rağmen dedim.onları bağlar dedi biz böyleyiz dedi.Peki neye göre alıyorsunuz dedim söyleyemeyiz dedim daha yetkili biri arasın dedim yok öyle biri dedi.Buna imza atmışın ödüceksin dedi bende bankalar bile haksz kazançları geri ödüyor sizi şikayetim com ve bimere şikayet edeceğim dedim.Bu 36 tl yi 10 milyarlık yatırım yaptı bin müşteriyem bölüyorsun?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön