25 Kasım 2014

TTNET Kurulum Neden Yapılmıyor?

2 hafta önce kurulum talebi verdik. Ve kurulumun günü siz aranacaksınız denildi. Ne arayan var ne soran. Ve bizim sokağın adı değişmiş nasıl olduysa fakat aynı yer sonuçta. Bana geldiklerinde de aynı yerdi.

Ve görevli TTNET ekibini babam görmüş kimi aradıklarını sorduğunda bizim evi ve kurulacağı kişi ismini söylemişler. Bu ara sokak demiş babamda.

Yok biz oraya gelemeyiz? Peki neden yanlış adres vermişler denmiş. Be abicim 10 adım ilerisi işte.
Hayır neden aranmıyorum? firmayla görüştüm üzerinden 1 hafta geçti ve halen bağlayacaklar.

Gökhan 562 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön