26 Nisan 2013 #1764594

Ttnet Kurulum Hatası!

Ttnet teknisyeninin sorunu çözmek için geldikten sonra evde sorun yok diyerek evden gidiyor ama internet hiç çalışmıyor sebebinin ne olduğu resimde açıkça bellidir iki yıldır sorunumun neden çözülmediği ve Ttnetin bu vahim durumu resimde açıkça gözükmektedir .resimde en küçük bir oynama hile yoktur Ttnet teknisyeninin adsl kaplosunu ethernet girişine takmış olması ne durumda olduklarını göstermektedir.

Hüseyin 23 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin29 Nisan 2013

    İki yılı aşkın süredir süren internet hız proplemini çözemeyen türk telekom yetkililerine teknisyenlerinin ne kadar bilgisiz olduklarını görmeleri için bu resmi paylaşıyorum internetiniz normal çalışıyor diyen teknisyen adsl soketini ethernet soketine takıyor bu kadar rezillik olmaz yazıklar olsun size bu resimde en küçük oynama sahtecilik yoktur türk telekom yetkilisi modemi bu halde bırakıp internetiniz normal çalışıyor diyor bende buradan soruyorum hat olmadan nasıl çalışıyor

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön