04 Şubat 2014 #2274402

TTNET Kurulum Ayıbı!

Yaklaşık 2 hafta önce TTNET üyeliğimi başlattım. Ertesi gün ekiplerin evime geleceği gelmeden de telefonla bilgi verileceği belirtildi. Aradan 10 gün geçmesine rağmen herhangi bir bilgi alamadım. Daha sonra üye olduğum şubeyi aradığımda internetimin aktif hale getirildiği ve modemimi alıp kullanmaya başlayabileceğim söylendi.


Modemin kurulumunu sağlayamadım. Çünkü ekiplerin yapması gereken telefon hattına modemimi bağlama işlemi yapılmamıştı. O işlemi de kendi imkanlarımla halletmeme rağmen kurulumu sağlayamadım. TTNET kurulumu sorunsuz olan ve şikayeti olmayan çevremde hiç bir insan yok. Modem kurulumunun ücretini vermek zorunda kaldım, ayrıca günlerdir kullanmadığım İnternet'in de ücretini vereceğim.

Ayşe 68 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe09 Şubat 2014

    Çağrı numaranıza 2 defa arıza kaydı bildirmiş olmama rağmen hala internetimle ilgili problem çözülmedi. Ve henüz bana bir bilgilendirme yapılmadı. TTNET'in bu ilgisiz hizmeti nedeniyle günlerdir mağdur durumdayım.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön