13 Nisan 2013 #1741549

Ttnet Kullanmamama Rağmen Borç Yüküne Devam!

Uzun süredir Ttnet kullanıcısıyız. Birkaç aydır borcumuzu ödeyemedik. Bu nedenle internet hizmetinden yararlanamıyoruz. Müşteri hizmetlerini aradım. İnterneti kullanamıyor olmama rağmen borcumu kapatmadıktan sonra internet servisini donduramayacağımı ve bu nedenle her geçen süre için borç yükünün aynen devam edeceğini öğrendim.


Parası olmayanın üzerine zoraki daha büyük yükler yükleniyor anladığım kadarıyla. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum. Zaten para sahibi olduğumda Ttnet kullanmaktan imtina edip muadili internet sağlayıcısını tercih edeceğimden eminim.

İlker 32 Okunma

Cevaplar

  • İlker17 Nisan 2013

    Aradılar ama hiçbir şeyin değişemeyeceğini bildirdiler. Beni bunu söylemek için arayıp sizin gibilerle harcanamayacak güzelim zamanımı ne diye heba ediyorsun arkadaş?.. İşlerine gelmeyeceğini biliyordum. Söylenecek çok şey var ya, ben başkalarına nazaran terbiyemi muhafaza edeyim bari.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön