09 Aralık 2014

TTNET Kullanmadığım İnternet'in Faturasını Ödememi İstiyorlar.

D-Smart' a taşınan hat için arayıp devir işlemini yapıyorlar, şubelerine gidiyorum. Bana imzalamam gereken bir şey olmadığını söylüyorlar. Arkadan bir fatura geliyor. 82 TL hattınız aktif diyorlar. Soruyorum eve gelen hat sizden mi hayır diyorlar nereden diyorum D-Smart diyorlar
e diyorum aktif olan ne? Cevap yok, fatura diyorum ödeyeceksiniz diyorlar.
Yani sizden memnun değilim diye hiç kullanmadığım bir hattın parasını mı ödetiyorsunuz bana?

Behzat 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön