29 Ekim 2013

TTNET Kullanmadığım İnternetin Faturasını Çıkarmış!

10 Eylül itibariyle , TTNET'ten D-Smart'a geçmek için başvuru yaptım. Bolu İli Dörtdivan ilçesindeki Telekom yetkilisi bana hizmet numaramın değişmesi işlemi için bir dilekçe imzalattı ve D-Smart kullanıcı adı ve şifresiyle İnternet'e bağlanabileceğimi söyledi. (ayrıyeten müşteri hizmetlerini arayıp internetimi kapatmam gerektiğini söylemedi)


Geçen ay bir de baktım ki hem D-Smart'tan hem de TTNET' ten fatura gelmiş. Müşteri yetkilisine durumu bildireli 10 güne yakın oldu ama ses yok. Talep oluşturulmuş diyor başka da bir şey demiyor. Kullanmadığım internetin parasını neden ödeyeyim ki? İstemlerinde kullanıcı adımla giriş yapmadığım ortadadır. Ama ödenmemiş fatura halen bekliyor...

Güven 40 Okunma

Cevaplar

  • Güven13 Nisan 2014

    hiçbirşey halledilmedi , kullanmadığım internetin parasını aldılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön