03 Nisan 2013 #1722355

Ttnet Kullanmadığım İnternete Para Ödettiriyorlar!

Ocak ayına ait 71 lira fatura gelmiş (ki sınırsız internet 64, 50 kr'ken), fakat benim internet hattım ocak ayının 15ine kadar dondurulmuştu.15 günlük kullanmadığım internet ücretimin faturamdan düşülmesini istedim bununla ilgili 5 kez şikayet kaydı oluşturdum her seferinde size geri dönüş sağlayacağız deyip telefonu kapattılar yaklaşık olarak 3 ay geçti üzerinden hala fatura tutarım aynı siz ödeyin onu nasıl olsa ödeyeceksiniz diyorlar son aya ait faturam kredi kartından iki kez çekildi. Bize faksla ekstrenizi yollayın dediler yolladım fakat hala sonuç yok. Adamlar bizi saf zannediyorlar her ay birşeyler insanları mağdur etme çabasındalar.

Serkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan03 Nisan 2013

    3 aydır kontrol ediyosunuz 5. şikayetim bu çağrı merkezinizi aramaktan faturam kabardı !

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön