18 Eylül 2013

TTNET Kullanmadığım İnternete Her Ay Fatura Kesiyor!

1 yıla yakındır TTNET internetimi kullanmıyorum. Kullanmadığıma rağmen hattımı kapatmıyorlar. Borcunuzun tamamını öderseniz kapatırız diyorlar. Bu arada da kullanmadığım internetin parası eklenmeye devam ediyor. Borcum gittikçe artıyor. Hattımın kapatılmasını istiyorum. hattım kapatıldıktan sonra borcumu ödeyeceğim. Borç borçtur. Biz borcumuzu ödemekten kaçmıyoruz. Ama kullanmadığım internetin borcunu neden her ay yazmaya devam ederek, bizleri zor durumda bırakıyorsunuz

Bilal 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön