14 Şubat 2013

Ttnet Kullanmadığım İnternete Fatura Gönderildi!

Ttnet internetimizi kullanmadığımız için kapatmak istedik ancak taahhüt süresi dolmadığından kapatamadık, tarifemizi Netlimitsiz den HazırNet'e geçirdik. Yani sadece kullanım olduğunda fatura ödeneceği söylendi Ancak buna rağmen halen Netlimitsiz bedeli üzerinden faturalar gelmekte. Hazır nete geçtikten sonra 201212***** nolu faturada sadece kullanım bedeli alınmadı sadece gecikme bedeli ödedik. Bura da sıkıntı yok ancak bir sonraki ay gelen 20130***** nolu faturada 65 TL (Vergiler hariç 51,22 TL) isteniyor. Türk Telekom'a gittik orada da çözemediler. Kullanmadığımız internetin faturasını neden ödüyoruz.

Okan 48 Okunma

Cevaplar

 • Okan08 Mart 2013

  Faturamız hâlâ iptal edilmemiş. Sizlerden çözüm bekliyoruz..

 • Okan26 Şubat 2013

  Bu sorunumuz ne zaman çözümlenecek ??

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön