15 Şubat 2013 #1633976

Ttnet Kullanmadığım İnternet Otomatik Ödeme İle Ödenmiş!

Yaklaşık 2 yıl önce türk telekom çemenzar müdürlüğüne başvuruda bulunarak internet hattımı iptal ettirdim. geçen ay tesadüfen kartımdaki tüm otomatik ödemeleri iptal ettikten sonra 6 yıl önce oturduğum ev adresine benim adıma bir ttnet faturası geldiğini öğrendim.


Konuyu 21 ocak günü ttnet müşterisi ile paylaştığımda hattımın 2 yıldır aktif olmadığını onların da görebildiğini, ancak bu süre zarfında otomatik ödemelerimin de düzenli olarak ödendiğini söyledi. Kendisine işyerimde de ttnet kullandığım için hesap özetimdeki ttnet ödemesinin bu hat için olduğunu sandığımı aktardım.konu ile ilgili en geç 2 işgünü içerisinde bana dönüleceği söylenildi.2 kez daha aradım,20 gündür dönüş bekliyorum.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön