30 Mart 2013

Ttnet Kullanmadığım İnternet İçin 3 Aydır Fatura Geliyor!

14/12/2012 başvuruda bulunduğum nakil işlemi 5 kez iptal oldu. Bununla ilgili en son başvuruda bulunduğumda bilgilendirme yapıldı. Yaklaşık olarak 4 aydır internet kullanmamaktayım bunun sonucunda bana geçtiğimiz ayla ilgili fatura çıkarılmıştır.

Ttnet müşteri hizmetlerinin 4 aydır bana söylemiş olduğu hiçbirşey yok. herhangi bir çözüme varılmamıştır. Bununla ilgili her aradığımda yeniden kayıt açmaya çalışılıyor sanki başından atarmış gibi. Ben bu konulardan çok sıkıldım ttnet gibi büyük bir firmanın bu kadar kolay bir işlemi bu kadar uzatacağını hiç düşünmemiştim ttnetle ilgili olan bütün iyi düşüncelerimi negatife dönüştürdü. Bunun en kısa sürede sonuçlandırılmasını talep ediyorum.

Oğuzhan 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön