26 Mart 2015

TTNET Kullanmadığım İnternet Faturasını Ödeme Zorunluluğu!

Daha önce ettiğim şikayet üzerine Türk Telekom fatura işlemlerini durdurdu konuyla da çok iyi alakadar olup yardımcı olmaya çalıştılar ancak aynı şeyi TTNET için söylemeyeceğim. Türk Telekom neler yapmam gerektiğini söyledi, kendilerinin neler yaptığını yapacağını açıkladı ancak TTNET arayıp faturaları ödemediğiniz takdirde nakil işlemi yapamayacağını ayrıca TTNET' i 1 kere aradığımı konuya ilişkin faturalarımın işlendiğini söylediler.

Üstelik son ay faturam önceki ayın iki katı olarak yansıtılmış ve faturamı ödemeden hat kapama işlemi yapılmadığı ayrıca nakil işlemi yapılmadığı söylendi, Türk Telekom bu durumda fatura işlemesini kapatırken TTNET bunu yapmıyor,üstüne iki katı fatura veriyor.

Menekşe 123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön