25 Şubat 2013

Ttnet Kullanmadığım Hizmetin Parasını Ödüyorum!

28/01/2013 tarihinde yalın internet başvurusu yaptım gelip gerekli bağlantıları yaptılar fakat dağıtım kutusundaki portları santrale yanlış söylemişler en son gelen telekom yetkilisinin söylediğine göre ve 08/02/2013 tarihinde tam olarak internetimi kullanmaya başladım fakat Ttnet sözleşmesine göre aktif olarak bana bağlı olmayan sebeplerden dolayı net i kullanamadığım zamanın ücreti faturamdan düşmesi gerekiyor arayıp bunu bildirdiğimde sorunun benden olduğunu söyleyip başlarından savıyorlar, bu müşteri temsilcileri ya hiç bir şeyden anlamıyor süs diye oturtmuşlar oraya yada Ttnet in kullanıcı sözleşmesinden bihaberler uzun lafın kısası ben 12 aylık sözleşmemin bitmesini bekliyorum şu an.

Ali 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön